IDEÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚT PRO POTLAČ FIRMÁM, KTERÉ MAJÍ ZÁJEM SE PREZENTOVAT EKO

 

Na trhu mohou firmy najít mnoho druhů reklamních predmětů které používají pro marketing své firmy. Většinou je to „klasika“- pera, hrníčky, kalendáře, diáře. Tyto předměty jsou určitě praktické, protože je každý z nás využívá při dennodenních aktivitách, avšak  řekněme si upřímně, do určité míry jsou už tak i trochu nudné.

My bychom chtěli nabídnout firmám reklamní předměty, které jsou netradiční, a které současně dávají i určitý signál do okolí této firmy. Signál o tom, co je pro ni důležité a  to, že podniká „ zodpovedně“  s ohledem na životní prostředí a zdraví lidí a zajímá ji rozměr eko.

I slovenské a české firmy postupně přicházejí na to, co je v zahraničí už běžná prax. Vznikají tam oddělení společenské zodpovědnosti a firmy se začínají čím dál tím častěji hlásit ke konceptu „odpovědného podnikání“. Vytvářejí různé eko kampaně, kterými se snaží naznačit  svým zákazníkům, že i ony se už rozhodly začít brát ohled na prostředí, ve kterém všichni žijeme a zachovávat určité hodnoty.  Firmy přecházejí na elektronické faktury místo papírových, více dbají na recyklaci, v některých  super a hypermarketech se už neposkytují plastové tašky, ale prodávají  se eko tašky  k opakovanému použití.   To vše svědčí o tom, že nastal pozitivní posun v eko povědomí firem a lidí na Slovensku i v Čechách.

Z uvedených snah máme velkou radost, protože naše firma Leverage jako výhradní dovozce některých eko značek pro Slovensko a Českou republiku už 3 roky úspěšně pomáhá šířit tento „message“ na Slovensku i v České republice.

Na začátku to byly eko flašky  z potravinářské oceli, k opakovanému použití a postupně to byly i Bocnroll a Snackn´go  – ekologické  a znovupoužitelné obaly na občerstvení.

Jenom v minulém roce tyto ušetřily více než 200 tun alumíniové folie, resp . 30 000 km, co se vyrovná okružní jízdě kolem Austrálie!

Všechny naše produkty jsou dostupné  buď u prodejců  pro maloobchod nebo přímo od naší firmy jako unikátní reklamní  předmět a firemní dárek pro reklamní a komunikační agentury  pro jejich klienty neboli přímo pro firmy.

Jaký odkaz chcete povědět  světu?

- o Vaší firmě

- o Vaší misi

- o novém produktu

- o realizované kampani

- o firemním ekologickém přátelství k naší planetě

Tyto eko produkty mají i krásný dizajn s  pestrými barvami, praktičnost  a jejich přidanou hodnotou je eliminace používání plastových sáčků /igelitu, ubrousků/ i jiných jednorázových obalů, pomoc životnímu  prostředí a ochrana lidského zdraví.

Tyto eko produkty šité na míru s vaším firemním logem aneb jakoukoliv potlačí jsou skvělým způsobem jak se prezentovat EKO.

V současnosti je dostupná i nová barevná kombinace  Snack’n Go – sada  2 sáčků  v barvě  Passion  aneb sada 2 sáčků  Lemon.

Denně využívány všemi generacemi a prezentující to, co jste právě chtěli  povědět. Využijte tuto skvělou možnost darovat něco originálního po celý rok a hlavně  na blížící se Vánoce, rozhodně je nenajdete ve standardních reklamních katalozích.

Potisk je dostupný už od 50 ks.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.