Desatero při výběru firmy na střechu

Střechy Praha – střechy bez kompromisů

Střechy jsou záležitostí, které nelze brát na lehkou váhu. Dávno se nejedná o pouhou pokrývku domu, která má zajistit sucho v interiéru, nýbrž o velice důležitou součást moderního bydlení. Taková střecha domu musí být v zájmu její dlouhodobé spolehlivosti, kvalitě a „trvanlivosti“ architektonicky důkladně promyšlená a propracovaná do sebemenšího detailu. Střechy jsou nejen jednou z nejdůležitějších složek Vašeho bydlení, ale také odkazem, který dost možná budete zanechávat příštím generacím. Pokud se rozhodujete, které firmě máte svěřit takto zodpovědný úkol, je třeba dbát zvýšené pozornosti a v rozmýšlení se nikterak neunáhlit. Při výběru firmy se vyplatí dbát následujícího desatera:

1. Vybírejte firmu s bohatými zkušenostmi – střechy Praha
Pokud nemáte chuť experimentovat (tím pádem i částečně riskovat) a chcete záruku kvality, zvolte si firmu na střechy Praha, která se v oborech konstrukce i rekonstrukce střechy pohybuje po dlouhou dobu a má dobré reference a ohlasy od spokojených zákazníků.

2. Komunikace a schopnost přizpůsobit se zákazníkovi je základem úspěchu
Toto tvrzení není výjimkou ani v klempířském oboru! Kvalitní, profesionální a ochotná domluva se zákazníky vždy vede k oboustranné spokojenosti. Vyberte si tedy firmu – střechy Praha, která poskytuje osobní návštěvy, prohlídky, nabízí podrobné konzultace a vždy bere ohled na přání zákazníka.

3. Hledejte firmu se solidárním přístupem, zkušenými zaměstnanci a bohatým technickým zázemím
Důležité je najít si firmu – střechy Vrňata a Žáčik, která Vám bude od počátku nápomocná ve všech aspektech. Zaměstnanci by měli být nejen profesionálně vyučeni v oboru, ale také dostatečně vzdělání v nejmodernějších technologiích. Samozřejmě nelze opomenout ani kvalitní technické zázemí společnosti, které přímo souvisí s kvalitou a efektivitou služeb – firemní vozy, klempířské dílny, vlastní výtahy atd.

4. Dejte přednost firmě s rozsáhlou nabídkou prvotřídních materiálů
Široká nabídka kvalitních materiálů vypovídá o jejích zkušenostech, ale hlavně Vám umožňuje vybrat si z velkého množství alternativ pro svou budoucí střechu i pro rekonstrukce střechy, která podle Vás potřebuje změnu. Při výběru firmy se tedy rozhodněte pro takovou, která disponuje všemi materiály od pálené krytiny, břidlice a pejzy až po betonové a plechové krytiny nebo eternit.

5. Důležitý je i výběr kvalitních izolačních technologií pro střechu
Směrodatný je nejen široký výběr materiálů, ale také nabídka technologií, které s klempířským řemeslem nějak souvisí. Firma by měla disponovat výběrem různých fólií, umožňovat zákazníkovi, aby si mohl zvolit střechy s krokevní/nadkrokevní izolací a mnoho dalších možností.

6. Zvolte firmu, která Vám nabízí dostatek doplňkových služeb
„Sfouknout“ celou střechu komplet při spolupráci s jednou spolehlivou firmou je zcela jistě příjemnější, než si pro zhotovení různých doplňky najímat další společnosti. Ideální je proto taková firma, která Vám spolu se samotnou střechou rovnou zhotoví i potřebná střešní okna či komín.

7. Bezplatné vyhotovení několika variant cenové nabídky
Dejte přednost firmě, která je variabilní a dává Vám na vybranou. Bezplatné zhotovení plánu střechy v několika různých variantách a spočítání kompletní ceny za veškeré materiály i práce není v dnešní době žádnou samozřejmostí. Prostudovat si podrobně rozpracované plány konstrukce či rekonstrukce Vaší stávající střechy a udělat si jasno v sebemenších detailech je vždy zásadní. Nepodceňujte přípravu práce a rozhodněte se pro střechy, které Vám sednou přímo na míru!

8. Žádejte smlouvu o dílo
Smlouva o dílo je v rámci zhotovení či rekonstrukce střechy nesmírně důležitá. Musí v ní být závazně obsaženy veškeré důležité termíny, jako jsou například termíny nástupu do práce, doba trvání realizace projektu. Obsaženy jsou i další záležitost, jako doba a způsob fakturace a mnoho dalších nezbytných údajů.

9. Vybírejte firmu, která se o Vaše střechy bude starat i v budoucnosti
Jak již bylo zmíněno, střechy jsou dlouhodobým závazkem a odkazem pro budoucí generace. Důležitá je tedy nejen konstrukce, ale i pozáruční servis a případná rekonstrukce střechy. Vyberte si firmu, která se o střechy stará nejen v době procesu konstrukce, ale i v případě jakýchkoliv potíží. Ideální je vybrat si firmu, která poskytuje takové služby jako kontrola a údržba střechy před kritickým zimním obdobím a poté na jaře.

10. Najděte si firmu s dobrými referencemi – střechy Vrňata a Žáčik
Nevyvratitelnou zárukou výjimečné kvality jsou i certifikáty jako „Kvalitní firma“. Tento certifikát může firma obdržet jen na základě spokojenosti velkého počtu zákazníků a tudíž má velice kladnou vypovídací hodnotu. Vyplatí se také vybírat společnost, která je součástí odborného cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Nejvyhlášenější firmy se rovněž podílejí na výstavě Střechy Praha a účastní se soutěží, jež jsou pořádány firmami jako Bramac či Tondach.

Střechy VRŇATA A ŽÁČIK s.r.o jsou společností, která splňuje veškeré požadavky z desatera a nabízí Vám celou řadu dalších výhod. Dejte přednost dlouhodobým zkušenostem a kvalitě před kvantitou!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.