Chorvatsko – slevy na zájezdy

Stupně na teploměru se stále pohybují směrem nahoru. Každým rokem je to podobné a dusno se po celé léto udržuje. Veškerá práce je v takovém počasí namáhavější, není divu, že mnoho lidí tráví volný čas v bazénu, na koupališti, u přehrad či cestují do zahraničí k moři. Přes léto se cestuje navíc velmi výhodně, jelikož ceny zájezdů rychle klesají díky poměru volných míst. Lastminute jsou za výhodnou cenu k sehnání, avšak je třeba brát v potaz to, že se jedná o poslední místa, letenky či pokoje. Pokud chceme cestovat jako vícečlenná rodina, je vhodné si zařizovat dovolenou nejméně 2 měsíce dopředu.

Levnější ceny taky získáme, když využijeme slevy na pobyty u moře. V Itálii či Chorvatsku můžeme získat ubytování také na „pass blink“. Cesta autem zde není náročná, pokud pojedeme přes dálnice, můžeme se na sever Chorvatska dostat i do 12 hodin. Ubytování na místě není složité sehnat, ceny navíc taky bývají příznivé. Chorvatští lidé jsou navíc velmi přívětiví a s mnoha věci nám také mohou pomoci, například se stravováním či s dobrými tipy kam se vydat.

Výborná dostupnost a nízké ceny, to je Chorvatsko

Chorvatsko patří k zemím, které jsou pro nás nejdostupnější, ale nenechme se mýlit předsudky. Je to země, která je bohatá na zážitky, přírodu, krásné přírodní parky, hory, kulturu a má nádherné pláže a čisté moře. Přesto je dostupná i těm, kteří na dovolenou šetří delší dobu a nemohou si dovolit drahou dovolenou. Umožňuje nám ubytovat se v nejluxusnějších hotelích, krásných bungalovech, chatkách, apartmánech i stanovat v kempové oblasti. Ideální způsob, jak si užít dovolenou v Chorvatsku za opravdu výhodnou cenu, jsou last minute zájezdy do Chorvatska, s nimiž můžete ušetřit i více než 50 % z původní ceny zájezdu.

Přírodní bohatství Chorvatska

Jak již bylo řečeno, jsou zde krásné přírodní parky, hornatiny a rezervace, které stojí za to navštívit. Nejvyšší hora Sinjal sice nepřesahuje 1831 metrů nad mořem, ale krása těchto parků je k nezaplacení. Přicestujeme-li letadlem či autobusem, můžeme si navíc na místě vypůjčit auto, motorku či čtyřkolku a procestovat místa, které bychom chtěli vidět. Za zkoušku stojí také ochutnat místní speciality připravované chorvatskými gurmány.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.