Do Bulharska s last minute slevou

Letní prázdniny jsou již u konce a s tím končí i největší nápor turistů v oblíbených dovolenkových destinací. Nejste příznivci přeplněných pláží a davů turistů na každém kroku? Tak právě dovolená v měsíci záři je pro vás ideální. Neváhejte a využijte nabídek last minute zájezdů do Bulharska a užijte si poslední letní dny u moře. Vypravte se se svou rodinou, blízkými, partnerem či přítelkyní za sluncem. Na nic nečekejte a vydejte se na cestu právě teď!

Bulharsko je velmi oblíbenou destinací pro letní dovolenou. Naleznete zde nejen krásnou krajinu a přírodu, ale i výborné jídlo, které je kombinací orientální a středoevropské kuchyně. Bulharsko není příliš vzdálené od České republiky, proto si můžete sami zvolit typ dopravy, který vám bude nejvíce vyhovovat. Oblíbené jsou především zájezdy all inclusive s neomezenou konzumací jídla a veškerých nápojů. Vyberte si z nabídky all inclusive zájezdů do Bulharska a užijte si dovolenou se vším, co k ní patří.

Výlety v Bulharsku

V každém letovisku vám delegáti či místní turistické agentury pomohou s výběrem výletů. Velmi vyhledávaným cílem návštěvníků je Delfinárium ve Varně, přístavním městě na severu Bulharska. Delfinárium se nachází ve středu Varny, nedaleko od moře. Můžete zde shlédnout představení v délce 40 min, které si jistě užijete od samého začátku až do konce. Nadšené budou nejen děti, ale i dospělí. Delfíni vám předvedou nejrůznější kousky, které se naučili se svými cvičiteli. Prožijte nezapomenutelný zážitek, na který budete rádi vzpomínat celý život.

Vydejte se na dovolenou do Bulharska a prožijte krásné dny po boku svých nejbližších. Na své si zde přijdou nejen milovníci odpočinku, kteří si do sytosti užijí relax a slunění se na místních plážích. Naopak i příznivci aktivního odpočinku nebudou ochuzeni. Mohou podnikat nejrůznější výlety či vyzkoušet si adrenalinové sporty. Odpočiňte si a načerpejte novou energii do dalších dní. Poznejte bohatou historii a krásy Bulharska.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.