Dominikánská republika – ideální místo pro podzimní dovolenou

Lákají vás exotické krajiny? Chtěli byste poznat nejkrásnější destinace na světě? Rádi byste si užili slunce a tepla? Pak rozhodně neváhejte a vydejte se na dovolenou do Dominikánské republiky! Nádherná příroda, pláže, průzračné moře, exotická kuchyně a mnohem víc čeká jen na vás. Poznejte tu pravou exotiku a vypravte se na cestu s partnerem, přítelkyní, rodinou či přáteli. Prodlužte si léto a pojeďte se ohřát a odpočinout si do exotických krajin.

Dominikánská republika, stát, který se nachází v Karibském moři, se rozkládá na východní části ostrova Hispaniola v souostroví Velké Antily. Tato krásná země je skutečným tropickým rájem a je stále oblíbenější mezi turisty z celého světa. Rozlehlé pláže, blankytně modré moře, bující příroda a komfortní ubytování je samozřejmostí. Užijte si dovolenou se vším, co k ní patří. Lenošení a slunění se na pláži, poznávání místní kultury a památek či řada vodních sportů – každý si zde najde to své. Vyberte si některý z pestré nabídky leteckých zájezdů do Dominikánské republiky a prožijte podzimní nečas v teple!

Aktivní i odpočinková dovolená

Záleží jen na vás, jak svou dovolenou v Dominikánské republice pojmete. Může být pouze ve znamení relaxace a odpočinku, ale i aktivní a dobrodružná. Pokud vás omrzí slunění se na pláži, vydejte se za poznáním a navštivte například Muzeum jantaru, Muzeum Kryštofa Kolumba, botanickou zahradu, krápníkovou jeskyni Los Tres Ojos. Navštivte i hlavní město Santo Domingo, které je na seznamu památek UNESCO. Vyzkoušejte i některý z vodních sportů, například pro potápění jsou zde ideální podmínky. Poznejte krásy podmořské krajiny na vlastní oči.

Pokud se vydáte na jakékoliv místo v této zemi, vždy vás něčím překvapí. Vstřícní a přátelští lidé, nádherné počasí i příroda vás očarují natolik, že se budete do těchto míst rádi vracet. Zajeďte si na dovolenou do Dominikánské republiky a užijte si odpočinek v karibském ráji. Naleznete zde vše, co k ideálnímu pobytu patří.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.