Dovolená na horách

Rádi byste si odpočinuli od práce a rušných velkoměst plných smogu? Chtěli byste poznat nová místa a nadechnout se z plných plic čerstvého vzduchu? Tak právě pro vás máme jednoduché řešení – vydejte se na podzimní dovolenou na horách, kde opět načerpáte nové síly a energii do dalších dní. Na své si přijdou nejen milovníci turistiky, cyklistiky a příznivci aktivního odpočinku, ale také ti, kteří preferují klidnou dovolenou plnou wellness procedur a relaxace. Využijte slevy na pobyty na horách a dopřejte si spokojenou dovolenou s vašimi blízkými.

Dovolená v prostředí krásných hor skrývá mnohé výhody, které každý ocení. Zvolit si můžete z mnoha různých aktivit, které lze během dne provozovat. Zavítejte například na krásná místa do přírody a vyberte si z pestré škály značených turistických tras. Vyzkoušejte v poslední době populární nordic walking – dynamickou chůzi se speciálními sportovními holemi. Horská chůze poskytuje mnohé výhody – uvolňuje páteř, posílí váš kardiopulmonální systém, a také pozitivně působí na psychiku. Milovníci jízdy na kole si jistě vyberou z množství cyklostezek a vydají se za poznáním okolních krajin. Vyhledávaným cílem jsou také bobové dráhy, které vám poskytnou nevšední zážitek z jízdy. Čisté horské ovzduší nedotčené jedovatými zplodinami prospěje astmatikům a lidem s dýchacími problémy.

Na hory s dětmi

Užijte si krásný čas také se svou rodinou a vašimi nejbližšími. Vydejte se s dětmi na výlet a objevte nádhernou přírodu. V České republice je nespočet míst, které stojí za to navštívit. Vydat se můžete do Krušných hor, Jizerských hor, Beskyd nebo Jeseníků. Rodiče jistě vezmou zavděk odpočinku ve wellness. Za špatného počasí zavítejte do sauny, kde se nejenom krásně prohřejete, ale také posílíte svůj imunitní systém a celkovou obranyschopnost. Prožijte krásnou dovolenou s rodinou a užijte si pobyty na horách i s dětmi.

Užijte si krásný čas po boku svých nejbližších. Zažijete nevšední a nezapomenutelné chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a odpočiňte si od každodenních povinností. Nadýchejte se čerstvého vzduchu daleko od rušných velkoměst.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.