Jak si užít prázdniny?

Přemýšlíte, jak si užít prázdniny? Ať se jedná o ty velké, hlavní, letní prázdniny, nebo jarní či v zimních měsících. Honí se vám hlavou myšlenky, kam vyrazit a užít si to? Vyrazte ve dvou, s partou přátel či s rodinou. Tipy na zajímavá místa, kde se v každém ročním období zabavíte vy i vaše ratolesti najdete na www.NewGo.cz, na stránce najdete nabídku pobytů po České a Slovenské republice se slevou až 70 %. Stačí si vybrat v létě pobyt u vody, u moře, v zimě váš zájem bude směřovat na zlevněný pobyt na hory za lyžováním, snowboardingem či běžkami. Na podzim a na jaře je v oblibě wellness, lázně, turistika, cyklistika či pobyty za poznáním měst.

Až se budete rozhodovat, kde si odpočinete od dennodenních starostí nebo kde uděláte radost svým dětem, měli byste si říct, co od dovolené očekáváte a podle toho uzpůsobit svůj výběr pobytu. Chcete-li aktivní odpočinek v podobě turistiky, cyklistiky či lyžování? Nebo chcete nechat své tělo rozmazlovat ve wellness? Jistě, se váš výběr bude řídit roční dobou, kdy na dovolenou vyrazíte. Podle vašich požadavků na dovolenou si vyberete i svůj pobytový balíček služeb.

Jak si užít letní prázdniny u vody

Je před vámi léto a vy jste se rozhodli, že vyrazíte na dovolenou k vodě s dětmi. Pokud jste zvolili jako cílovou destinaci nějakou českou přehradu či jezero, nabízí se vám prožít rozmanitou dovolenou. Už výběr ubytování může být dobrodružství pro vás i vaše nejmenší členy rodiny. Pobyt u vody můžete prožít v kempu pod stanem nebo v chatce, což láká spoustu dětí. Hotely a penziony jsou v okolí vodních nádrží samozřejmostí. Pobyt u vody v Česku je jistě spojený s koupáním, ale i s cyklistikou a turistikou, která je v okolí vodních přehrad díky širokému množství stezek vyhledávána.

Zimní prázdniny na horách

Chystáte prožít víkend či týden v českých horách? Nechte se inspirovat nabídkou na NewGo.cz, kde nakoupíte pobyt na horách se slevou. Vyberte si z ověřených nabídek luxusní hotel či penzion. Součástí pobytového balíčku bývá ubytování, stravování v podobě polopenze a skipas zdarma či se slevou na nejbližší sjezdovku v okolí hotelu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.