Mikrobusy k pronájmu

Mikrobusy k pronájmu jako doprava na firemní akce i dovolenou

Situace, kdy je potřeba přepravit větší množství lidí na určité místo, čas od času nastává v každé firmě. Pokud je počet přepravovaných příliš vysoký pro osobní automobil a příliš nízký pro výhodný pronájem autobusu, existuje skvělá alternativa – pronájem mikrobusu. Nezáleží na tom, jestli potřebujete bezpečně a pohodlně dopravit větší množství spolupracovníků a zaměstnanců Vaší společnosti na firemní akci, nebo se chystáte s kolegy na sportovní víkend a potřebujete výhodný dopravní prostředek – Pronájem mikrobusu Praha je tu pro Vás!

Pronájem mikrobusu až pro 9 osob

Pronájem mikrobusu pro firemní účely má výhodu nejen v tom, že s jeho pomocí dokážete v bezpečí a pohodlí přepravit až devět osob. Pokud se chystáte na veletrhy či na jinou kulturní (popř. sportovní) událost, jistě oceníte fakt, že mikrobusy disponují dostatečným prostorem i k dopravě firemních expozic, prezentačního stánku a dalších potřebných věcí. Stejně tak se jedná o skvělý dopravní prostředek pro pořádnou tuzemskou i zahraniční dovolenou s přáteli či rodinou. Moderní a perfektně klimatizované mikrobusy zajišťují maximální komfort pro každého, tudíž ani dlouhé cesty za parného léta nejsou nesnesitelné. Pronájem mikrobusu navíc není nikterak finančně náročnou záležitostí. Půjčovna mikrobusů Praha Vám nabízí nové či zánovní mikrobusy, které jsou vždy v naprosto bezchybném stavu a vyhoví veškerým Vašim potřebám.

Půjčovna mikrobusů Praha – pronájem mikrobusu a jeho výhody

Půjčovna mikrobusů Praha Vám nabízí pronájem těchto oblíbených dopravních prostředků na vysoké úrovni. Veškeré mikrobusy k pronájmu jsou čisté, dostatečně vybavené, plně spolehlivé a mají najeto maximálně 80 000 km. Každý z vozů je „obut“ v pneumatikách Michelin – v zimním období jsou Vám navíc poskytnuty řetězy zdarma. Po celý rok je rovněž s nulovým poplatkem zapůjčována GPS navigace. Jistě oceníte i skutečnost, že pronájem mikrobusu zahrnuje i havarijní pojištění se spoluúčastí pouze ve výši jednoho procenta. Reprezentativně vyhlížející mikrobusy Citroën Jumper na Vás čekají a v žádném případě Vás nehodlají zklamat!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.